Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Bestuursbureau

Het Bestuursbureau van SKOBA is gevestigd in Dordrecht. De medewerkers van het Bestuursbureau ondersteunen zowel de scholen als het College van Bestuur op het gebied van financiën, personeelszaken en huisvesting.

Secretariaat College van Bestuur
Linda van Gink-Lockhorst (Bestuurssecretaresse)
Telefoonnummer    : 078-632600
Bereikbaar op           : maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag
E-mail                         : Linda.van.gink@skoba.nl  

Financiën
Laura de Waard (Boekhoudkundig medewerkster)
Telefoon                    : 078-6326202
Bereikbaar op          : maandag, dinsdag en donderdag tussen 09.00 uur en 16.30 uur
E-mail                        : Laura.de.Waard@skoba.nl
Facturen                    : crediteuren@skoba.nl  

Gertjan Vendeloo (Extern controller)
Telefoon                    : 078-6326200
E-mail                        : Gerjan.Vendeloo@skoba.nl

Huisvesting
Rob van Velthoven (Medewerker huisvestingszaken)
Telefoonnummer    : 078-6326203
Bereikbaar op           : dinsdag en donderdag tussen 08.00 uur en 16.00 uur
E-mail                         : Rob.van.Velthoven@skoba.nl  

Personeelszaken
Marjanne Mak (Beleidsmedeweker P&O)
Telefoonnummer    : 078-6326208
Bereikbaar op           : maandag, dinsdag en donderdag tussen 08.00 uur en 16.30 uur.
Email                           : Marjanne.Mak@skoba.nl  

Arina van Marwijk (Medewerkster PSA via OHM)
Telefoonnummer    : 078-6326202 (op dinsdag)
E-mail                        : Arina.van.Marwijk@skoba.nl (op dinsdag en donderdag)